BONDERITE duaLCys Process
BONDERITE duaLCys prosesi, metal işleme pazarı için işleme ve proses içi temizleme alanında benzersiz bir konsepttir. Proses içi temizleyiciyi suda çözünen kesme sıvısına geri kazandırma sinerjisini kullanır ve temizleyici ile yağlayıcı arasında mükemmel bir sembiyoz olup, yüksek kayganlık, üstün parça temizliği ve mükemmel korozyon koruması sağlar.

BONDERITE duaLCys işlemi, Henkel'in hem yağlama hem de temizleme teknolojileri konusundaki kapsamlı uzmanlığını kullanıyor.

Bu yenilikçi süreci kullanarak, standart bir üründen% 40'a kadar tasarruf sağlanabildiği gibi ürün taşınmasın da %70 oranında düşüş sağlanabilir. Operasyon sırasında daha temiz çalışan makineler ve daha düşük bakım maliyeti sağlayan, farklı ve patentli bir formülasyon teknolojisidir.
Ürün Adı Açıklama TDS
BONDERITE L-MR 21466 (Kesme Sıvısı) Çelik, paslanmaz, dökme demir ve alüminyum gibi çoğu metaller için uygundur.
Kullanılabilen tüm su kaynaklarında dengeli ve düşük köpüklenme sağlar.
BONDERITE C-NE 10466 ile birlikte çalışır.

• Çok iyi karışabilen soğutma sıvısı.
• Yüksek kayganlık
• Bakterisit içermez
• Boron içermez
• Mükemmel korozyon koruması
Teklif Formu
BONDERITE C-NE 10466 (Nötr Temizleyici) Oda sıcaklığında uygulanabilir. Püskürtme, yüksek veya alçak basınç veya daldırma ile uygulanabilir. Proses korozyon koruması sağlamak için demir ve demir dışı alaşımlarla uyumlu. Su bazlı nötr temizleyici, Düşük sıcaklıkta yüksek temizleme performansı, En yaygın su sertliklerin de köpürme olmaz, Mükemmel korozyon koruması. Teklif Formu