Cam Şekillendirme
Acheson cam şekillendirme proseslerinde doğan aşırı koşullar altında etkili bir şekilde koruma ve yağlama ürünleri de sunmaktadır. Makaslama bıçakları, yolluklar ve konveyörler gibi çeşitli yardımcı ekipmanlarda kullanılabilen kayganlaştırıcılar la desteklenen çok çeşitli sprey ve püskürtme kalıpları sunuyoruz.
Ürün Adı Açıklama TDS
Glasdag 60 SL - Makas Yağlayıcı Glasdag 60 SL, kesme bıçağı püskürtme sistemlerinde kullanılmak üzere sentetik bir yağlayıcıdır.
Otomatik dozaj lamaya uygundur.

Modern üretim ortamını karşılamak için özellikle atmosferik ve su kirliliğini azaltmak için geliştirilmiştir. Çevresel standartlar için Glasdag 60 SL, mineral yağı, silikon, nitrit veya fosfat içermez ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilir. Mükemmel yağlama sağlar ve dumansız, aşındırıcı olmayan ve yanıcı değildir.

Seyreltildiğinden emülsiyon haline gelen geleneksel çözünür mineral yağlayıcıların aksine, Glasdag 60 SL, su ile tamamen dağılır ve ilk karıştırmadan sonra başka çalkalama gerektirmeyen dengeli homojen bir gerçek çözelti oluşturur.
Teklif Formu
Glasdag CL-700 - Damla Yolu Boyası Glasdag CL-700, cam kap şekillendirme makinelerinde damla yolu ekipmanı üzerinde kullanılmak üzere uzun ömürlü bir kuru film yağlayıcısı'dır. Grafit ve epoksi reçine içeren Glasdag CL-700, hassasiyet, ekonomi ve güvenlik açısından ilave avantajlar sağlayan esnek ikili paket halinde sunulur. Teklif Formu
Glasdag 51 SC - Start-Up Coating Glasdag 51 SC Start-up coating, cam imalatında kullanılan kalıp ekipmanı için solvent bazlı bir kaplamadır.Aşırı sürtünme nedeniyle oluşan ıskartaları ortadan kaldırır ve yağlayıcı tüketimini azaltır. Teklif Formu
Glasdag 21ML - Cam Kalıp Swabı Yağlayıcı Fırça uygulaması için tasarlanan Glasdag yağları, çamurlaşmanın en aza indirgenmesi ve kalıp boşluklarında istenmeyen çökelmelerin azaltılması sonucu yüzey görünümünü korumakta ve aynı zamanda verimlilik ve artış sağlamaktadır. Teklif Formu
Glasdag 19 NRL- Boyun Ringi Yağlayıcı Glasdag 19 NRL, cam kapların imalatında boyun halkalarının swablanması için özel olarak formüle edilmiş yeni bir mineral bazlı yağlayıcı'dır. Çatlaklar ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur ve kullanımı son derece temizdir.

Glasdag 19 NRL, düşük viskoziteye sahiptir ve bu da kayganlaştırma maddesi ve halkalar üzerindeki artık maddelerin fazla birikmelerini önlemek için swab yükünün doğru şekilde kontrol edilmesini sağlar. Halka temizleme sürelerini uzatır.
Teklif Formu
Glasdag 23ML - Cam Kalıp Swab Yağlayıcı Glasdag 23ML, Görsel çekiciliğin ve olağan üstü temizliğin önemli olduğu özellikle ilaç, tıbbi ve kozmetik cam imalatı için dizayn edilmiştir. Teklif Formu
Glasdag CL 710 - Damla Yolu Kaplaması Glasdag CL-710 Cam damla yolu Yağlayıcı, cam kap üreten makinelerin damla yolu ekipmanları için çok uzun ömürlü, hava ile sertleşen, kuru film yağlayıcıdır. Grafit ve epoksi reçinesinesi içeren bu ürün, karıştırmaya hazır iki ayrı bileşen halinde sunulur.

Glasdag CL-710, fırça ile düzgün kaplamaların kolayca ve hızlı bir şekilde uygulanmasını sağlayan son derece iyi kaplama özelliklerine sahiptir. Soğuk ekipmana uygulanır ve kaplama sekiz saat içinde hava ile vulkanize olur.
Teklif Formu
Glasdag G 400 - Refrakter Kaplama Glasdag G-400, anti yapışkan özellikleri ve yüksek sıcaklık direnci için üretilmiş özel minerallerin su bazlı bir formülasyonudur.

Glasdag G-400, alüminyum ve demir dışı metallerde mükemmel anti yapışkan özellikler sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.
Teklif Formu
Glasdag GM 400S - Cam Kalıp Swab Yağlama Glasdag GM-400S, cam üretimi için tasarlanmış yeni bir yağ formülasyonudur.

Görsel ve çekiciliğin önemli olduğu şişeler ve özel cam eşyalar için parlak görünüş temiz ürünler için. Glasdag GM-400S, en zorlu sıcaklık ve hız şartlarında üstün temizlik özellikleriyle çok iyi yükleme özelliklerini birleştirir.
Teklif Formu
Glasdag GM 405 U - Cam Kalıp Swab Yağlama Glasdag GM-405 U, cam eşya üretiminde en üst düzeyde verimlilik ve en geniş çalışma koşulları sunar. Glasdag GM-405 U pürüzsüz sürekli bir yağlama sağlayan Grafit filmi, lekelenme ve son kontrollerde azalma sağlar. Teklif Formu
Glasdag GM 405 ve 415 - Cam Kalıp Swab Yağlayıcı Glasdag GM-405, cam eşyaların verimlilikleri ve en geniş çalışma koşulları altında en üst kalitede üretilmesi için tasarlanmıştır.

Glasdag GM-405, lekelenme ve son kontrollerde azalma sağlama için pürüzsüz ve sürekli grafit film veren genel bir kayganlaştırıcı'dır.
Teklif Formu
Glasdag 80 CC - Konveyör Kaplaması Glasdag 80 CC, cam eşyaları şekillendirme makinesinden tavlama fırınına aktarmak için cam kap imalatında kullanılan konveyör sistemleri için ısıya dayanıklı yağlayıcı kaplamadır. Teklif Formu